Header Banner Header Banner Header Banner Header Banner Header Banner Header Banner Header Banner Header Banner
EMW-na_strone-Praga-01

Pierwszy East Meets West w Czechach 22-25.11.2016

W dniach 22-25 listopada w Eurostars Thalia Hotel w Pradze odbyła się ostatnia w 2016 roku edycja Kongresu East Meets West Direct. Wydarzenie jak zwykle skupiło olbrzymią uwagę europejskich producentów FMCG z takich krajów jak Hiszpania, Polska, Francja, Niemcy, Czechy, Rosja, Serbia, Łotwa, Litwa, Chorwacja i Ukraina.

miniatury_emw

Tym razem rozszerzyliśmy naszą ofertę o możliwość spotkań z kupcami w praskich centralach ich sieci. Po raz pierwszy zorganizowane zostały spotkania z przedstawicielami jednej z największych europejskich stacji benzynowych oraz z interesującymi dystrybutorami zapewniającymi często dostęp do nawet kilkunastu tysięcy punktów sprzedaży. Dużym zainteresowaniem cieszył się również "stolik ekspercki" przy którym producenci mogli porozmawiać z doświadczonymi ekspertami handlowymi o możliwościach rozwoju na danym rynku.

miniatury_emw

Obecność liderów sektorów rynku czeskiego jak NORMA, BALA czy MOL utwierdzają w przekonaniu, że Praga to właściwe miejsce dla tego rodzaju spotkań.
Na spotkaniach nie zabrakło również sieci handlowych z Ukrainy, Rumunii, Chorwacji i Polski. Prawdziwą gratką dla producentów kosmetyków i chemii gospodarczej była obecność trzech największych sieci drogeryjnych na rynku ukraińskim: WATSONS, PROSTOR I EVA.