Header Banner Header Banner Header Banner Header Banner Header Banner Header Banner Header Banner Header Banner
Screen Shot 2017-05-18 at 12.09.26

21-23.06.2017 Topacz

W dniach 21-23 czerwiec 2017 roku w hotelu Zamek Topacz w Ślęzy koło Wrocławia odbyła się kolejna edycja East Meets West, tym razem o nazwie East Meets West Health&Beauty oraz VetForum+. Wydarzenie skupiło poza ciekawymi sieciami handlowymi z Ukrainy i Rosji również reprezentantów rynku białoruskiego, sieci handlowe i dystrybutorów z Polski, Bułgarii, Ukrainy oraz Rumunii.

To niewątpliwie jeden z największych i najciekawszych East Meets West jaki do tej pory mieliśmy okazję organizować. Kilkaset targetowanych spotkań face-to-face, ponad 40 przedstawicieli sieci handlowych i firm dystrybucyjnych oraz producenci z ponad 12 krajów Eurazji.

Organizator, firma Global Trade Center, skupia swe działania na tworzeniu platformy targetowanych spotkań przedstawicieli sieci handlowych z producentami.
W ciągu zaledwie 2 dni można było spotkać ponad 20 sieci handlowych w jednym miejscu - to nowa formuła spotkań biznesowych.

Najmocniejszymi stronami EMW są przede wszystkim precyzja w doborze kontrahentów, wykwalifikowany personel z doświadczeniem branżowym oraz doskonała organizacja. Wszystkie te czynniki dają maksymalną efektywność i zadowolenie klientów, czego najlepszym dowodem są liczne kontrakty i porozumienia, zawarte już w trakcie spotkań we Lwowie.

East Meets West przyciągnął  producentów FMCG, którzy przyjechali na spotkania często z odległych krajów by zaprezentować swoje produkty i nawiązać wartościowe kontakty handlowe oraz pozyskać nowych partnerów biznesowych.